ZWROT TOWARU

Masz pełne prawo zwrócić zakupione produkty w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki, o ile nie noszą one śladów użytkowania.

Możesz dokonać zwrotu odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z "Dokumentu zwrotu", który możesz pobrać tutaj.
Zapakuj zwracany produkt i wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu lub  formularzem zwrotu oraz oryginałem lub kopią paragonu (lub faktury) odeślij na adres:

Hurtownia Elektryczna Esmont
ul. Kopernika 3
56-120 Brzeg Dolny

REKLAMACJE

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Jak zareklamować produkt?

Formularz reklamacyjny (ściągnij, format .PDF)  – wydrukuj go i dokładnie wypełnij.

Możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza, zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.

Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:
Hurtownia Elektryczna Esmont
ul. Kopernika 3
56-120 Brzeg Dolny

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Loading...