Przedłużacze mieszkaniowe

Przedłużacze mieszkaniowe / biurowe
Mając na względzie zarówno profesjonalistów, jak i tych bardziej amatorskich majsterkowiczów zamieściliśmy w naszym sklepie szeroki asortyment przedłużaczy przeznaczonych do mieszkania lub biura. Oferta sklepu obejmuje tylko wysokiej jakości przedłużacze, ponieważ sprzęt ten musi często znosić wysokie obciążenia elektryczne. Stałość dopływu energii często jest kluczowa dla wykonania prawidłowo innych prac. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.
Przedłużacze z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy różne przedłużacze o różnej ilości gniazd elektrycznych i długości kabla, przeznaczone do szerokich zastosowań zarówno w pracy jak i do użytku typowo domowego. Dla niezdecydowanych Klientów służymy szerokim i profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z tego działu.
Przedłużacze są niezbędne praktycznie wszędzie, w kuchni, salonie, gabinecie, czy biurze. Gama produktów obejmuje przedłużacze wielogniazdowe z możliwością montażu, o różnych długościach przewodu i unikalnych cechach użytkowych.
Na rynku dostępne są między innymi przedłużacze z obrotowym korpusem, ochroną przeciwprzepięciową, przyciskami wypychającymi wtyczki odbiorników. Ofertę uzupełniają rozgałęźniki i akcesoria specjalne, takie jak gniazdo wtyczkowe z ładowarką USB i przewodem USB-microUSB.
Dostęp do gniazd zasilających jest bardzo prosty niezależnie od tego, w jakiej formie jest sam przedłużacz. Przy typach stojących owe gniazda znajdują się w pionie, a przy leżącym w poziomie. Często możemy zaopatrzyć się w przedłużacze oferujące dodatkowe funkcje, a mianowicie np. zaślepki, które po wyjęciu kabla z danego gniazdka zamykając się chroniąc tym samym dostęp do tegoż gniazda. Kolejną funkcją, którą można spotkać na rynku jest zabezpieczenie podobne do poprzedniego ale z tą różnicą, że zaślepki znajdują się wewnątrz listwy i zamykają się tuż po wyjęciu wtyczki z gniazdka. Jedne i drugie stanowi bardzo wygodne zabezpieczenie. Każdy z przedłużaczy posiada również stosowny wyłącznik dopływu prądu, pozwalający odciąć cały przedłużać od sieci w momencie jego nieużywania. Zwrócić trzeba także uwagę na bezpieczniki, które mogą występować w wyższych modelach i stanowią one idealne zabezpieczenie przed wszelkimi przepięciami i wahaniami dopływu prądu zabezpieczając w ten sposób urządzenia podpięte do przedłużacza. Dla bardziej wymagających Klientów istnieją też przedłużacze zewnętrzne, przystosowane do użytku na świeżym powietrzu, gotowe poradzić sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi. Sąd to produkty bardzo wytrzymałe i zapewniające maksimum bezpieczeństwa.
Typy i marki mogą różnić się od siebie ilością danych gniazd. W naszej ofercie dostępne są przedłużacze umożliwiające podpięcie od jednego do nawet paru urządzeń jednocześnie. Przy takim obciążeniu produkty wysokiej jakości gwarantują stały przepływ odpowiedniej ilości prądu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie podłączonych urządzeń.
Przedłużacze doskonale sprawdzają się podczas sytuacji awaryjnych oraz codziennego użytkowania. Żadne gospodarstwo domowa, czy biuro nie mogłoby się bez nich obejść. Swoimi bogatymi zastosowaniami ułatwiają ich użytkownikom zwykłe funkcjonowanie. Niezależnie od wykonywanej pracy i stopnia jej skomplikowania przedłużacze ułatwiają jej wykonanie i zachowanie porządku w domu lub miejscu pracy,
W zależności of marki oferta przedłużaczy jest w każdym przypadku bardzo bogata i można dzięki temu zaoferować Państwu jako profesjonalnym Klientom przedłużacze elektryczne z różnymi funkcjami od tych najprostszych, po te bardziej rozbudowane w zależności od potrzeb danego Klienta.
Niezależnie od wyboru produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów i posiadają przewody w odpowiedniej  gumowej izolacji. Oferowane przedłużacze mogą posiadać różną liczbę gniazd elektrycznych. Gniazda wykonane są w standardowej technologii. Izolacja żył przewodu wykonana jest z gumy, która charakteryzuje się odpornością mechaniczną na ścieranie, zginanie oraz odkształcenia, co jest niezbędne jeżeli produkt ma zapewnić maksimum wygody i bezpieczeństwa.
Przedłużacze nadają się do użytku w domu, warsztacie, przydomowym ogrodzie lub w pracy.

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-20 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.