Filtrowanie

Marka

Naświetlacze LED

Produktów: 55
Sortowanie

Naświetlacze led zewnętrzne
Naświetlacze LED to bardzo energooszczędne zamienniki tradycyjnych naświetlaczy żarnikowych, czy sodowych. Jest to inwestycja, która wiąże się z oszczędnością energii o nawet 90%, a przy tym światło jakie emitują, jak i żywotność stoi na wysokim poziomie. Taka lampa LED to atrakcyjny cenowo produkt, dzięki czemu jest on tak popularny i pożądany na rynku zewnętrznego oświetlenia. Bardzo często możemy spotkać je nad drzwiami wejściowymi mocowane za pomocą uchwytu, co pozwala na bezproblemowe ustawienie kierunku świecenia w zależności od potrzeby. Najczęściej obecnie stosowane są w tym celu naświetlacze LED przystosowane do użytku zewnętrznego.
Naświetlacze LED są to lampy ze zintegrowanymi źródłami światła w postaci diod LED, nie wymagają żadnego dodatkowego źródła światła. Najczęściej spotykanymi na rynku są te wykonane z metalu, tworzywa lub aluminium. Z reguły naświetlacz LED posiada obudowę w kształcie prostokąta lub kwadratu. Z przodu znajduje się przezroczyste tworzywo pozwalające na przenikanie światła z zamontowanych w środku diod LED. Naświetlacze mogą emitować różne barwy świtała w zależności od wybranego modelu.

Naświetlacze mogą posiadać dodatkowy czujnik ruchy i/lub posiadać zasilanie solarne.
Prezentowane naświetlacze LED to znakomite rozwiązanie dla tych Klientów, którzy poszukują lamp do zewnętrznego oświetlenia. W naszej ofercie znajdą Państwo naświetlacze LED zewnętrzne o zróżnicowanych parametrach. Na rynku można kupić naświetlacze LED w wersji Slim, które charakteryzują się małymi wymiarami oraz wysoką wydajnością. Występują również naświelacze LED o mocy 10W lub 20W, a także mocniejsze wersje o poborze energii 50W lub 100W. Wszystkie lampy zewnętrzne ledowe korzystają z nowoczesnej technologii i są dostępne w trzech różnych barwach światła: ciepłej, dziennej i zimnej.

Lampy halogenowe zewnętrzne zostały zbudowane z trzech elementów:
- matrycy LED, która jest odpowiednia dla każdej mocy halogenu,
- zasilacza, dzięki któremu podłączymy naszą lampę bezpośrednio pod napięcie 230V,
- szczelna obudowa halogenu, która chroni wnętrze halogenu przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
Dzięki tym funkcjom halogeny LED są energooszczędne i w pełni zastępują tradycyjne źródła światła znacząco poprawiając jakość oświetlenia. Tego typu oświetlenie zewnętrzne LED najczęściej spotykamy w domowych, jak i publicznych aranżacjach świetlnych.
 
Możemy także wybierać naświetlacze LED z czujnikiem, przez co inwestujemy nie tylko w wygodę, ale również w znaczną energooszczędność. Naświetlacze LED z czujnikiem będą uruchamiać się wyłącznie w odpowiednich warunkach. Większość czujników w halogenach została wyposażona w regulowane parametry, np. ilość LUX, czułość, czas świecenia. Lampy zewnętrzne LED występują najczęściej w wersji z czujnikiem PIR lub MV. Ten pierwszy to opcja działająca za pomocą wiązki podczerwieni, natomiast drugi to wersja mikrofalowa. Jeśli potrzebne nam jest czułe wykrywanie ruchu, to odpowiedni będzie czujnik MV, natomiast natomiast w przeciwnym razie wystarczy halogen z czujnikiem PIR.
Naświetlacz LED zewnętrzny to zdecydowanie lepszy wybór niż tradycyjne lampy. Produkt wyposażony w diody LED zużywa znacznie mniej energii, ale także jest odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne. Wyposażony w aluminiową obudowę IP65, doskonale odprowadza ciepło, ale także chroni wnętrze przed dostawaniem się pyłu, kurzu i wilgoci. Trzeba dodać, że zawsze jest też możliwość wyposażenia zakupionego już z naświetlacza LED w dodatkowy czujnik. Lampy doskonale współpracują z zewnętrznymi czujnikami 230V.
Halogeny ledowe to energooszczędne lampy, które szybko zwrócą się niższymi rachunkami za prąd. Wykonane w oparciu o ekonomiczne ale także niezawodne rozwiązania, są źródłem światła nie tylko zużywającym znacznie mniejsze ilości energii, ale także lampami, które będą świecić zdecydowanie dłużej. Lampy zewnętrzne ledowe wyposażone w najnowsze technologie i diody LED renomowanych producentów są gwarancją mocnego doświetlenia, które nie stracą swoich atutów z biegiem upływającego czasu.

Loading...