Przedłużacze bębnowe / zwijane

Mając na względzie zarówno profesjonalistów, jak i tych bardziej amatorskich majsterkowiczów zamieściliśmy w naszym sklepie szeroki asortyment przedłużaczy bębnowych. Oferta sklepu obejmuje tylko wysokiej jakości przedłużacze, ponieważ sprzęt ten musi często znosić niekorzystne warunki atmosferyczne, tak samo jak wysokie obciążenia elektryczne. Stałość dopływu energii często jest kluczowa dla wykonania prawidłowo innych prac elektrycznych. Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi odpowiednio dobrany model, aby zapewnić jak najwyższą funkcjonalność i niezawodność.
Przedłużacze zwijane na bębnie z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Posiadamy szeroki wybór przedłużaczy bębnowych o różnej klasie ochrony i długości, przeznaczone do wielorakich zastosowań zarówno w pracy na budowie, jak i do użytku typowo domowego. Dla niezdecydowanych Klientów służymy szerokim i profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii, a także do obejrzenia innych produktów z tego działu.
Należy zawsze pamiętać, że wybierając przedłużacz bębnowy, wybieramy tak naprawdę wygodę i maksymalne bezpieczeństwo.
Przedłużacz bębenkowy dzięki swojej budowie zapewnia komfortowe i pewne użytkowanie w każdych warunkach, jakie można spotkać na zarówno na budowie, a skończywszy na przydomowym ogrodzie. Dostęp do gniazd zasilających jest ułatwiony, gdyż znajdują się one na bocznej tarczy. Typy i marki mogą różnić się od siebie ilością danych gniazd. W naszej ofercie dostępne są przedłużacze bębnowe umożliwiające podpięcie nawet czterech urządzeń jednocześnie. Przy takim obciążeniu produkty wysokiej jakości gwarantują stały przepływ odpowiedniej ilości prądu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie podłączonych urządzeń. Przewód owinięty jest wokół bębna, dzięki czemu uniknąć można ewentualnego jego splątania. Jest to bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie specyfika pracy wymaga użycia wielu kabli. W ten sposób możemy ten problem znacząco ograniczyć. Zwijanie kabla jest również wygodne i szybkie, ponieważ odbywa się przy użyciu rączki, dzięki której po prostu nawijamy rozwinięty kabel na całość bębna.
Przedłużacze bębnowe doskonale sprawdzają się podczas remontu, prac w ogrodzie lub na budowie. Niezależnie od wykonywanej pracy i stopnia jej skomplikowania przedłużacze bębnowe ułatwiają jej wykonanie i zachowanie porządku w miejscu pracy,
W zależności od marki oferta przedłużaczy bębnowych jest w każdym przypadku bardzo bogata i można dzięki temu zaoferować Państwu jako profesjonalnym Klientom przedłużacze elektryczne zwijane na bębnie pochodzące od różnych producentów, a produkty zbudowane są na przewodach np. typu H05RR-F w oponie gumowej.
Niezależnie od wyboru produkty wykonane są z najbardziej wytrzymałych przewodów w otulinie gumowej. Oferowane przedłużacze mogą posiadać różną liczbę gniazd elektrycznych aż do czterech wraz z uziemieniem, którego zastosowanie przy pracach elektrycznych jest również nieocenione. Gniazda wykonane są często w różnej technologii np. bryzgoszczelnej IP-44. Często zabezpieczone są również swego rodzaju pokrywami. To wszystko dla zapewnienia większego bezpieczeństwa przed wodą i innymi czynnikami atmosferycznymi oraz ewentualnymi wypadkami na placu budowy. Oferowane produkty często posiadają uniwersalną wtyczkę typu UNI-SCHUKO. Izolacja żył przewodu wykonana jest z gumy, która charakteryzuje się odpornością mechaniczną na ścieranie, zginanie oraz odkształcenia, co jest niezbędne jeżeli produkt ma zapewnić maksimum wygody i bezpieczeństwa. Przewód elektryczny jest bardzo odporny na działanie wilgoci i może być używany na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Przedłużacze mogą posiadać też termiczne bezpieczniki bezpieczeństwa, doskonale sprawdzające się w warsztatach i chłodniach.

Bębny kablowe nadają się do użytku w domu, warsztacie, przydomowym ogrodzie lub na dużej budowie, gdzie z reguły są nawet niezbędne. W zależności od przeznaczenia oferujemy Klientom optymalne bębny kablowe do wypoczynku i pracy.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.