wiha 33259 - Szczypce półokrągłe

EAN: 4010995332594

Produkt niedostępny Zapytaj o dostępność i aktualną cenę: sklep@esmont.pl

Dostawa: od 8,50 zł

Czas wysyłki: zwykle w ciągu 24 godzin

Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

 • Koszt wysyłki
 •  Brak w magazynie.

  Zaloguj się, aby skorzystać ze schowka

  Podczas długotrwałych prac przy konfekcjonowaniu kabli nierzadko dochodzi do zmęczenia i bólu stawów w rękach. Szczypce półokrągłe Inomic® VDE kładą kres wszelkim bólom. Dzięki zagiętemu kształtowi uchwytu stanowią naturalne przedłużenie układu ręka/ramię, które lepiej usztywnia przegub ręki i umożliwia komfortową pracę. Kolejna cecha charakterystyczna to równoległy ruch ramion szczypiec, podczas którego wszystkie palce chwytają jednocześnie, a tym samym można przyłożyć większą siłę. Szczypce Inomic® łączą funkcję trzymania, przycinania na określoną długość i izolowania kilku narzędzi. Trzy stacje do usuwania izolacji opracowano do 2,5mm2, 1,5 mm2 i 0,75 mm2.

  Główka szczypiec o prostym kształcie i ostrzu o zwiększonej długości zapewnia optymalny dostęp do obrabianego przedmiotu. Dopracowany mechanizm blokujący zapewnia praktyczny, a jednocześnie kompaktowy sposób transportu i przechowywania w zamkniętej pozycji. Te izolowane szczypce poddawane są kontroli jednostkowej zgodnie z międzynarodową normą IEC 60900 i umożliwiają bezpieczną pracę w obszarze elementów znajdujących się pod napięciem do 1000 V AC. Normy: Produkowany zgodnie z IEC 60900.

  Kształt główki ostry kształt z ostrzem i trzema stacjami usuwania izolacji 2,5 mm², 1,5 mm², 0,75 mm².Wzór ząbkowane powierzchnie chwytające.Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 62 HRC. Równolegle poruszające się ramiona szczypiec: +25% rozłożenia siły. Zakrzywiony kształt (23°): chroni nadgarstek, ścięgna i mięśnie.Z piórem otwierającym i mechanizmem blokującym.

  Materiał: Głowica szczypiec z wysokogatunkowej stali narzędziowej C 70.Rękojeści z wytrzymałego tworzywa sztucznego wzmocnione włóknem szklanym, ergonomiczna strefa miękkiego tworzywa w rękojeści.

  Zastosowanie do chwytania, trzymania, obróbki na określoną długość i zdejmowania izolacji. Zapewnia ono lepszy dostęp do obrabianego przedmiotu. Narzędzie nadaje się do pracy w obszarze pod napięciem do 1000 V AC.

  78018421

  Zapisz się do newslettera

  Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

  Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.