71 307 22 85

DARMOWA DOSTAWA OD 200 zł

30 dni na zwrot

Kontakt Simon, seria BASICPlanujesz remont, a może właśnie wykańczasz budowę domu? Zastanawiasz się jakie gniazdka elektryczne czy włączniki świateł wybrać? Często dobór osprzętu elektrycznego jest przez wielu bagatelizowany i uważany za „mało ważny. Tymczasem, to właśnie tego rodzaju detale sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. W wyborze, oprócz walorów estetycznych, powinniśmy kierować się również bezpieczeństwem potwierdzonym w atestach i certyfikatach adekwatnych dla danej kategorii (norma IP). Równie ważne są rodzaj montażu, funkcjonalność i dopasowanie do danego pomieszczenia. Wszelkie gniazda przeznaczone do montażu w domu powinny posiadać styk ochronny w postaci bolca lub dwóch styków umieszczonych po bokach. W przypadku łazienek należy wybierać modele dodatkowo wyposażone w klapki chroniące przed zalaniem wodą.

 

Przedstawiamy Państwu serię BASIC cenionego polskiego producenta Kontakt Simon. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów szukających połączenia niskiej ceny z wysoką funkcjonalnością i szerokim wachlarzem osprzętu. Klasyczny wygląd oraz szeroka paleta kolorystyczna to charakterystyczne cechy tej serii. Zawiera ona wszystkie rodzaje łączników i gniazd stosowanych obecnie w instalatorstwie elektrycznym.
Łączniki schodowe i krzyżowe służą do rozbudowy instalacji i obsługi opraw oświetleniowych z wielu punktów, ściemniacze pomagają stworzyć niepowtarzalny klimat. Gniazda zasilające jak i wszystkie pozostałe elementy osprzętu można montować w ramkach pojedynczych lub wielokrotnych dowolnie je konfigurując. Wielkość ramek od jednokrotnej do pięciokrotnej, jak i możliwość montażu w poziomie lub w pionie to dodatkowe zalety tej serii. Duży wybór gniazd telewizyjnych, telefonicznych, komputerowych i multimedialnych pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną instalację. Dzięki zastosowaniu puszek, BASIC może zostać użyty również do zabudowy natynkowej.

 

Kontakt Simon zapewnia najwyższą jakość wykonania o czym świadczy aż 6-letnia gwarancja na osprzęt elektroinstalacyjny.

99.9% Pozytywnych komentarzy 2036 komentarzy
Typz 12 miesięcy
Pozytywne:2034
Negatywne:2
Średnia z 2036 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem
  5
 • Czas wysyłki
  4.9
 • Koszt wysyłki
  4.9
 • Obsługa kupującego
  5