Esmont24.pl to hurtownia z artykułami elektrycznymi. Zapewniamy bogatą ofertę i szeroki wybór produktów: od podstawowych akcesoriów elektrycznych jak kable, puszki czy przełączniki przez bardziej zaawansowany sprzęt jak gniazda i przełączniki, rozdzielnice, systemy odgromowe i oświetlenie, aż po komponenty modułowej aparatury elektrycznej, automatykę, transformatory, zabezpieczenia i profesjonalny sprzęt dla elektryków. Sprzedajemy wyselekcjonowany towar od najlepszych i sprawdzonych producentów, m.in. Haupa, Emos, Sonel, Simet czy Wago.

Działając na rynku od 20 lat mamy szerokie doświadczenie i fachową wiedzę na temat oferowanego przez nas sprzętu. Zdążyliśmy się już dowiedzieć, które produkty warto stosować, a których lepiej unikać. Dlatego też pragniemy polecić naszym klientom niezawodne, solidne materiały, które posłużą im przez lata. Poza samymi produktami oferujemy także kompleksowe doradztwo w wyborze sprzętu. Zawsze dobierzemy narzędzia najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom i zapewniające wytrzymałość, efektywność i bezpieczeństwo.

Jeśli nie znajdziecie Państwo tego, czego szukacie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przez formularz na stronie – postaramy się znaleźć, sprawdzić i zamówić potrzebny towar spoza oferty. Zapewniamy także specjalne zniżki w ramach stałej współpracy dla firm i instalatorów. Oferujemy wiele opcji dostawy oraz płatności. Zakupione produkty możemy wysyłać pocztą, kurierem lub przez paczkomaty. Ponieważ szanujemy Państwa czas, większość zamówień zrealizujemy bezproblemowo w 24 godziny.

Życzymy udanych zakupów!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.