Rozdzielnice

Skrzynki na bezpieczniki

W kategorii rozdzielnice znajdują się wszelkie elementy sieci elektrycznych odpowiedzialne za przerywanie, łączenie oraz rozdział wszelkich obwodów, a także za prawidłowe zabezpieczenie instalacji. Jesteśmy internetową hurtownią elektryczną oferującą skrzynki na bezpieczniki natynkowe, podtynkowe oraz przenośne (budowlane).

Nowoczesne rozdzielnice natynkowe znajdujące się w internetowym sklepie elektrycznym Esmont wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają niezawodność oraz bezawaryjność przez wiele lat. To urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o eksploatacji wewnątrz budynków, charakteryzują się zamkniętymi obudowami, posiadają również etykiety opisowe.

Oferujemy również funkcjonalne podtynkowe skrzynki na bezpieczniki, które wyróżniają się wysoką klasą izolacji, solidnym, niezwykle wytrzymałym wykonaniem, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są zaprojektowane z myślą o eksploatacji we wnętrzach budynków.

Jeśli poszukują Państwo określonego urządzenia, ale nie wiedzą, który model będzie optymalnym wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Postaramy się pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.

Sortuj według: Wyświetl po produktów