Gniazda i łączniki

Osprzęt elektroinstalacyjny

Oferujemy naszym Klientom profesjonalny osprzęt elektroinstalacyjny. Produkty, które proponuje nasz internetowy sklep elektryczny to wybór elementów najwyższej jakości, niezbędnych do wykończenia instalacji oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania. W skład bogatego asortymentu wchodzą gniazdka elektryczne, włączniki oraz akcesoria, takie jak np. osłony na ścianę.

W internetowej hurtowni elektrycznej Esmont znajduje się osprzęt z najwyższej półki, charakteryzujący się innowacyjnością oraz modułowością. Dzięki niemu istnieje możliwość błyskawicznego dostosowania instalacji do własnych potrzeb oraz zaopatrzenia się w bezpieczny kontakt. Polecamy szczególnie nowoczesne gniazda Kontakt Simon. Produkty te są łatwe w użytkowaniu, a co równie ważne w dzisiejszych czasach, posiadają również niebanalny, stylowy design.

Nasz asortyment jest wyjątkowo rozbudowany, a jednocześnie dostępny w konkurencyjnych cenach. Firma Esmont zatrudnia doświadczonych fachowców. Dzięki temu mają Państwo pewność, że mają dostęp do wiedzy najlepszych specjalistów. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w wybraniu optymalnych komponentów i doradzimy w kwestii ich eksploatacji.

Sortuj według: Wyświetl po produktów